Механізм AGB Mediana Evolution 85/50 WC білий (B01103.50.91) – італійська якість за доступною ціною.
Розміри:
- довжина планки – 195 мм;
- відстань між отворами для кріплення – 175 мм;
- розміри засувки – 26 х 11 х 10 мм;
- висота врізної частини – 135 мм;
- міжосьова відстань – 85 мм;
- відстань від планки до осі замка (дорнмас) – 50 мм;
- глибина врізної частини – 75 мм.