Компанія «ЦеКо» розпочала свою діяльність з 1996 року. Ми працюємо на українському ринку дверей та фурнітури і є офіційними представниками в Україні широко відомих європейських виробників. Уся продукція, представлена широким рядом товарів, має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 та українські сертифікати відповідності.

Станом на сьогодні компанія пропонує покупцям широкий асортимент товарів вітчизняних та закордонних виробників, список яких складає біля 4 000 найменувань. Вся наша продукція, відповідає нормам якості та безпеки.

Історія компанії починалась із одного магазину на ринку в м. Тернопіль, який згодом виріс в мережу з двох магазинів в м. Тернопіль та трьох магазинів в м. Чернівці, а через кілька років в компанії з’явився центральний склад і магазин-салон. Впродовж останніх років відкрився магазин в м. Київ.

Своїм покупцям компанія пропонує:

  • вигідні умови;
  • якісні товари;
  • доступні ціни;
  • гнучку систему знижок;
  • зручні умови співпраці.

Запорука багаторічної успішної роботи нашої компанії – висока кваліфікація наших співробітників, ввічливість та коректність у роботі з клієнтами. Кваліфіковані спеціалісти завжди готові допомогти підшукати необхідний Вам товар, правильно підібірати комплектуючі, надати необхідну вам інформацію, використовуючи індивідуальний підхід до кожного покупця.

Другою обов’язковою складовою є якість товарів, які ми реалізовуємо, адже компанія пропонує тільки якісну продукцію, яка є основою нашої репутації.

Приємних Вам покупок.