Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

YLI

logo_yli

  Компанія YLI ELECTRONIC є одним з найбільш професійних виробників електромеханічних замків в Азії з більш ніж 15-річним досвідом. Завод компанії займає площу 6000 кв.м., а персонал налічує понад 150 співробітників.

  У компанія YLI працює талановита і досвідчена команда інженерів з унікальним досвідом в проектуванні і розробці висококласних замків. Завдяки цифровому автоматичному устаткуванню, YLI ELECTRONIC гарантує якість кожного продукту, що випускається.

  Вироблена відповідно до міжнародних стандартів продукція успішно експортується в більш ніж 100 країн, включаючи Європу, південна Америку, Африку і країни Близького Сходу.

  Продукція YLI ELECTRONIC сертифікована РЄ Європейського союзу і МА Міністерства громадської безпеки, а також захищена правами інтелектуальної власності.

  Компанія YLI ELECTRONIC прагне забезпечити найкращу якість продукції, завдяки використанню передових технологій і кваліфікованого персоналу. Комфортний післяпродажний сервіс і конкурентоспроможні ціни високо цінуються Клієнтами в усьому світі.

Офіційний сайт

/
joomla template