Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

YETI

yeti_logo

Компанія LOB SA протягом десятиліть він був пов'язаний зі знаком йєті. Цей бренд є одним із найбільш упізнаваних в промисловості будівельних арматури в Польщі. Важко в Польщі, щоб знайти людину, яка б не знала продукти марки. Більшість замків і навісні ... служили і продовжують служити мільйонам поляків.

Марка Yeti була залишена LOB в дев'яності роки. Причиною була повінь поганих підробок з Далекого Сходу. LOB протягом декількох років, його діяльності є тільки один бренд. У 2007 році зовнішня компанія на замовлення компанії провели дослідження на знання бренду будівельного обладнання. Результати виявилися несподіваними. Незважаючи на відсутність на ринку вже більше 10 років, бренд Ye як і раніше впізнається і відома

Таким чином, рішення може бути тільки один. У 2008 році була реактивация марки під знаком Снігову Людину. В даний час пропозиція включає в себе широкий спектр продуктів, які представляють собою поєднання традиції бренду Yeti, і в той же час високої якості та сучасний дизайн.

 Звичайно, з правильним якістю. LOB однак, преміальний бренд, відповідає всім стандартам безпеки і високу якість продукції.

 

/
joomla template