Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

YALE

yale29wkyptljwdck_11229357

Yale - один з найстаріших міжнародних брендів.
Сьогодні Yalе пізнаваний і поважаємо в замковій індустрії. Мільйони замків Yale на варті вашої безпеки по всьому світу.
Співробітники компанії Yale пишаються засновники нашої компанії і бренд Yale - Лінус Йелем Старшого і його син Лінусом Йелем Молодшим, їх чудові винаходи, які до сих пір використовують багато виробників замково-залізні вироби по всьому світу.
Yale Міжнародна компанія є частиною групи компаній ASSA Abloy. Ми вважаємо, що свобода робить життя людей краще, а страх виснажує. Відчути, що таке свобода, ми можемо тільки відчуваючи спокій і впевненість за безпеку свою і своїх близьких. Ось чому група компаній ASSA Abloy вибрала своїм основним напрямком діяльності розробку і виробництво високосекретними замкової продукції.
Наша основна мета - спокій і безпеку наших клієнтів - користувачів продукції групи компаній ASSA Abloy. Ваше життя, вільна від тривог, повна можливостей робити те, що ви хочете - ось наше завдання. Коротко ми висловили цю ідею в нашому девізі - "Відкрий своє життя." У російській мові немає дослівного перекладу, тому що Розблокування значить відкривати ключем і "Відкрий своє життя" можна перевести як "Відкрий своє життя". І в російській перекладі ідея бренду ASSA Abloy відображає філософію і настрій компанії і продукції ASSA Abloy вцілому і зокрема Yale.
Щоб ви познайомилися з продукцією Yale ми створили цей сайт.

Офіційний сайт

/
joomla template