Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

WILKA

1aa-logo-mul-t-1

Wilka - німецький бренд зі світовим визнанням. Ця торгова марка пропонує продукцію тільки найвищої якості.
Секрети виробництва передаються співробітникам з покоління в покоління з 1865 року, коли був заснований цей сімейний бізнес. Навіть застосовуючи найсучасніші технології, дизайнери Wilka традиційно використовують не тільки ультрасучасні графічні програми, але і креслярський стіл, а також дослідне виробництво.
Продукція цього бренду максимально відповідає вимогам ринку, гарантуючи захист і збереження об'єктів. Асортимент орієнтований як на індивідуальних покупців, так і на торгові, промислові та громадські об'єкти.
ТОВ «ВИЛКА Технології закривання» пропонує великий вибір продуктів компанії WILKA Schliesstechnik. У нас Ви можете придбати як найпоширеніші системи закривання, так і ті, що будуть відповідати суворим вимогам по забезпеченню комфорту і безпеки.
У товарному ряді є різні групи фурнітури: профіль-циліндри, замки для дверей ПВХ, алюмінієвих дверей, електронні системи, система майстер ключ, замки з функцією «антипаніка» і ручки до них, замки і у відповідь планки з електромагнітами, відповідні планки для алюмінієвих замків .
Всі продукти, які ми пропонуємо, відповідають високим стандартам якості (DIN EN ISO 9001). Інноваційні технології дозволяють говорити про надійність наших систем замикання не тільки на сьогоднішній день, але і в майбутньому!

Офіційний сайт

/
joomla template