Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

VACHETTE

vachette

 Бренд Vachette був створений на базі світового гіганта з виробництва кращих систем безпеки і дверних замків екстра класу, компанії ASSA ABLOY. Лондонський офіс EMEA, підрозділ компанії, що займається створенням сучасних замків, циліндрів, електромеханічних систем безпеки, броньованих дверей і спеціальної фурнітури, поширює свою продукцію на основні найбільші ринки Європи, Близького Сходу і Африки.
 Якщо говорити про компанії ABLOY в цілому, то основний тут буде інформація про лідерство на світовому ринку. Сфера діяльності, а точніше базовий продукт - найнадійніші замки. Це не раз було доведено як в лабораторіях компанії, так і в багатьох роках використання по всьому світу, починаючи з 1994 року, коли компанія ASSA ABLOY була заснована.
омпания з виробництва замкової продукції №1 у Франції.

   Vachette пропонує продукцію високого ступеня безпеки, включаючи циліндри, одно-і багатоточкові врізні, накладні замки, майстер-ключ системи, пристрої аварійного виходу, дверні доводчики, дверні ручки, замки і т.д. Vachette має високу якість і інновації. Політика компанії полягати в тому, щоб відповісти на краще на потреби в "безпеки людини" і "безпека продукту".

Офіційний сайт

/
joomla template