Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

TOPEX

topex_logo

  «Grupа Topex» - це польська компанія, що пропонує своїм споживачам широкий вибір інструментів та електроінструментів. Нашим незмінним пріоритетом є орієнтація на людей, що використовують інструменти, а нашою метою - полегшення їхнього життя.

  Ми є компанією активно функціонуючої на міжнародних ринках, що займає лідируючу позицію в Центральній Європі. Нашу сильну позицію ми будуємо на основі надійності, досвіду, фінансової стабільності, а також пошуку сучасних та оптимальних рішень.

  Протягом більше двадцяти років нашого існування змінився масштаб нашої діяльності. Динамічний розвиток дозволило нам зайняти позицію лідера в галузі інструментів на польському ринку і зробило компанію «Grupа Topex» одним з найважливіших гравців на ринку Центрально-Східної Європи.


  В даний час в портфоліо компанії «Grupа Topex» входить уже 6 власних торгових марок, пропозиція яких охоплює приблизно 5.000 продуктів, які завдяки широкій мережі дистрибуції можна знайти в 40 країнах в усьому світі. Такий успіх став можливий завдяки сумлінності, досвіду,
поглибленню знань і безперервного розвитку професійної компетентності, які стали основою всіх наших колишніх досягнень. Грунтуючись на надійному фундаменті, ми формуємо нову дійсність - спільно долаємо перешкоди, втілюємо спільне бачення і досягаємо успіх.

Офіційний сайт

/
joomla template