Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

TESLA

tesla_logo

   Завод "Tesla Stropkov"  запустив перше виробництво компонентів телекомунікаційних та сигнальних технологій yавесні 1960 р.. Телефонія стала головною програмою, яка пізніше була додана до пристрою домашнього зв'язку.

 Сьогодні діяльність компанії зосереджена на телекомунікаційних технологіях, домашніх аудіо та відео системах, електроакустичні пристрої, замкf[ та фурнітурі, касових апаратах та компоненти для електротехнічної та автомобільної промисловості.

     Протягом останніх 50 років компанія зазнала серйозних змін. Найбільший прогрес був досягнутий у галузі досліджень, розробки та виробництва технологій великомасштабного виробництва, рівень якого тепер можна порівняти з європейським стандартом. Прогрес у якості досягнуто переважно завдяки впровадженню автоматизованої системи управління, а пізніше - сертифікованій системі управління якістю.

    Tesla Stropkov - це, безумовно, компанія з давніми традиціями та виробництвом з великою та передовою технологічною базою. Це гарантує повний виробничий цикл.

  Метою акціонерного товариства "Tesla Stropkov" в майбутньому є оптимізація та розширення співпраці у сфері продуктів замовника, розробка нових продуктів,
адаптація технології до вимог замовників, розробка проектів для іноземних покупців у різних галузях, що означає для подальшого розвитку компанії та процвітання.

       Поточний статус акціонерного товариства та його розвиток не йшли самі по собі. Наші досягнення у виробництві нашого асортименту є завдяки не тільки робочій групі компанії, а й діловим партнерам, замовникам та організаціям, що співпрацюють, для довгострокового співробітництва.

Офіційний сайт

/
joomla template