Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

TESA

завантаження

 TESA сьогодні- провідний розробник і виробник фурнітури світового масштабу, що пропонує великий асортимент в області дверних систем і контролю доступу.

 Компанія TESA входить до складу групи ASSA ABLOY- світового лідера у виробництві дверної фурнітури і є однією з трьох найбільших компаній холдингу.

 На виробництві TESA працює понад 350 осіб, а географія компанії охоплює більш ніж 150 країн світу.

 TESA була заснована в 1941 році в місті Ескоріаса (Іспанія) як підприємство з виробництва замків для валіз. З тих пір TESA постійно розвивала асортимент своїх продуктів,який в даний час включає понад 15 різних напрямків: системи контролю доступу, замки, доводчики, антипанікові пристрої, циліндри, ручки, електромеханічні рішення, пристрої для протипожежних дверей та ін.

 Перший виток розвитку компанія отримала в 1947 році, коли була запущена перша лінія по виробництву дверних замків.

 Завдяки підтримці Американської асоціації підприємців було розпочато виробництво кулястих ручок в 1967 році, що дозволило вийти на ринки США, Канади і Латинської Америки і збільшити обсяг виробництва в 6 разів.

 У 1970 році відкрився новий завод в місті Ірун (Іспанія, Країна Басків). Сюди ж переміщається головний офіс компанії.

В середині 80-х широкого поширення набули електронні системи безпеки. За короткий проміжок часу TESA стала глобальним лідером у виробництві готельних замків, встановивши більш 2 млн. Електронних замків в більш ніж 100 готельних мережах.

 TESA стала першою іспанською компанією, пройшла сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів якості: весь персонал компанії працює відповідно до сертифікатами системи менеджменту ISO 9001 і веде всі розробки відповідно до сертифіката захисту навколишнього середовища ISO 14001.

 TESA приділяє сертифікації особливу увагу і сертифікує свою продукцію не тільки відповідно до обов'язкових вимог по сертифікації, але також бере участь в добровільній сертифікації, яка часто є більш жорсткою, що ще раз підтверджує високу якість продукції TESA.

 Завдяки високим стандартам якості і європейським традиціям виробництва всі продукти TESA гарантують комфорт і безпеку в області систем дверного відкриття. Продукція TESA використовується у відомих будівлях усього світу.

 Глобалізація міжнародних ринків привела до інтеграції TESA в 2001 році в найбільшу світову промислову групу в області замкових систем та дверних рішень: ASSA ABLOY.

 Також TESA вже більше 5 років є світовим лідером у виробництві антипанікових пристроїв. TESA виробляє більше всіх в світі антипанікових пристроїв. Також компанія брала участь в розробці ГОСТ-Р 52750-2007: Пристрої екстреного відкривання дверей евакуаційних та аварійних виходів.

 Щоб утримати лідерство, недостатньо бути провідним міжнародним виробником і постачальником систем контролю доступу. Щорічно TESA інвестує понад 4 млн. Євро в нові продукти і технології. Наша компанія експортує 40% продукції на висококонкурентні ринки Європи, Латинської Америки, в країни Північної Африки і Близького Сходу і є власником більше 200 патентів.

      

Офіційний сайт

/
joomla template