Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

SIBA

logo-siba-001

  Компанія Siba була створена в 2004 році в Стамбулі. З того часу наша компанія стала однією з найуспішніших компаній в апаратному секторі, і бренд SIBA виявився найпопулярнішим і кращим товарними знаками.
Наша компанія має широкий спектр продуктів, що містить безпрецедентні моделі та конструкції обладнання. Ми працюємо в експорті численних заводів, таких як дверні ручки, замки, циліндри, меблеві ручки та аксесуари у багатьох країнах Середньої, Східної Європи, Росії та Центральної Азії.


  Завдяки своїм уявленням про різноманітність, якість та орієнтація на споживача, вона отримала відмінну та привілейовану позицію на ринку. Наша сервісна мережа дедалі більше зміцнюється і розвивається через формування міцних партнерських відносин з дилерами та дистриб'юторами в межах та на територіях, де ми працюємо.

  Якість товарів, сильний та широкий спектр послуг по обслуговуванню та довіру, які наші клієнти почувають і відчувають, починаючи з роботу з нами - є нашими головними пріоритетами та принципами підприємницької діяльності.

Офіційний сайт

 

/
joomla template