Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

SAZ

saz

   З самого початку свого існування бренд "SAZ" характеризувався двома цінностями: честолюбством та професіоналізмом. Завдяки їм сімейна компанія, заснована в 1989 році, росла так динамічно. Сьогодні "SAZ" є провідним виробником меблевої фурнітури, відома своєю високою якістю, надійністю та своєчасністю.
В даний час клієнтами компанії є лідери польського та міжнародного меблевого ринку.

  Торгова марка "SAZ" є партнером багатьох виробників меблів з Польщі та за кордоном, включаючи одного з найбільших виробників меблів у світі. Хороші відносини з клієнтами призвели до багатьох пропозицій щодо співробітництва з експортом

  Протягом останнього кварталу століття марка "SAZ" розробила обмежувальні процедури для контролю якості продукції. Ми використовуємо їх на всіх етапах проектування та виготовлення меблевої фурнітури. Довгострокове співробітництво з лідерами меблевої індустрії є найкращим підтвердженням того, що пропозиція, підписана брендом "SAZ", відповідає міжнародним стандартам.

  Компанія "SAZ" розпочала свою діяльність у 1989 році. За ці роки наша компанія стала серйозним партнером багатьох виробників меблів завдяки високим стандартам якості, знань, досвіду та своєчасному виконанню замовлень.

  Технологічний відділ "САЗ" складається з фахівців з багаторічним досвідом роботи. Вони постійно вдосконалюються, і вони перевіряють хід виробничих процесів. Рішення, створені таким чином, надають компанії та її продуктам конкурентну перевагу на вимогливому міжнародному ринку.

  Підтримання найвищих стандартів виробництва вимагає наявності належного кваліфікованого персоналу. Ми орієнтуємось на молоду, амбіційну команду, яка набирається на основі строго визначених вимог та постійно підвищує кваліфікацію. Ми створюємо можливості для розвитку та самореалізації. Ми постійно створюємо нові робочі місця.

  Завдяки нашому власному машинному парку, ми проводимо всю продукцію на свій розсуд, під суворим контролем.

Офіційний сайт

/
joomla template