Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

POTENT

proteck_logo

  Замки та сейфи активно працюють у сфері безпеки з 1978 року, і він розробив безліч виробів та аксесуарів, для дерев'яних дверей, броньованих дверей, ролетів і воріт, сейфів і броньованих шаф , а також широкий спектр замків, циліндрів, замків і пристроїв блокування. 

Для того, щоб гарантувати постійний контроль якості та надання послуг клієнта, Potent був сертифікований UNI EN ISO 9001: 2000 з 2001 року. Його система якості постійно переглядається і перевіряється TÜV Італія.

  Крім того, Potent прийняв новий якісний контроль продукції та планів, дотримуючись міжнародних норм UNI ENV, сертифікований офіційними протоколами випробувань.
З 2000 року компанія Potent представила нову торгову марку "FORBEST". Цей бренд торгує продуктами ручного інструменту механічні інструменти та інші. Професійна корпоративна структура дозволила підібрати відповідних постачальників для постачання товарів, що гарантують високий рівень якості. Продажна мережа
розроблений в Італії та за кордоном за участю агентів, постійно розширюється, щоб пристосуватися до впровадження нових продуктів та розвитку ринку.

Офіційний сайт

/
joomla template