Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

ПАРИТЕТ-К

paritet_logo

  Компанія «Паритет-К» булу засновано у 1 993 году, и являється першовідкрівачем у виробництві и продажі сейфів в Україні. Компанія має величезне досвід роботи і не зупіняється у своєму розвитку и рості. Зараз колектив наших фахівців становить понад 150 осіб. Ми Готові задовольніті ринковий Попит, на якісні сейфи та засоби заощадження.

  Компанія «Паритет-К» є лідером в Україні. Запорука її успішної діяльності на є технологічне лідерство та продуманість стратегічне планування. Більшість товарів компании є ексклюзивними и новаторськими Наприклад, в Україні, тільки компанія «Паритет-К» будує сховище Найвищого - 13 класу.
  Продукція компанія «Паритет-К» користується значним попитом среди споживачів і є досягла заслуженого визнання серед експертів. У 2008 році продукція компанії стає фіналістом конкурсу «100 кращих товарів року», а сейф F.60CLI ставши переможцями в номінації «Продукція виробничо-технічного призначення» серед аналогічніх товарів. Фіналістами цього конкурсу розроблено збройовий сейф GG.500 и банківський сейф CLV.
  На виставці «Безпека 2009». Офісний сейф R.60 отримав нагороду, як найбільш стійкого до взламування сейфу.

Офіційний сайт

/
joomla template