Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Palladium

palladium-logo

  З 2000 року і до сьогоднішнього дня, захист і безпеку Вашого життєвого простору є основою бізнесу компанії Palladium.

  OpenClose рішення Palladium - це сучасна високоточна дверна фурнітура та замки, чітко виконують своє головне призначення - забезпечувати відкривання і закривання дверей, збереження речей,
дає можливість сім'ї відчувати найбільший комфорт, свободу і безпеку, де б вона не перебувала: у квартирі, на вулиці, на біговій доріжці, біля дверей торгового центру, на дитячому майданчику або в центрі мегаполісу.

  Ми створюємо продукти та послуги, які дійсно потрібні людям і допомагають поліпшити якість життя.
За рахунок точного проектування, виконання, контролю якості в лабораторіях, на виробництві, ми гарантуємо високу надійність і функціональність своєї продукції. Це підтверджують добровільні міжнародні сертифікати якості, російські сертифікати, протоколи лабораторних досліджень, власні патенти і ноу-хау.
  Відповідальність - один з головних принципів нашої компанії. Протягом довгих років роботи Palladium підтримує репутацію професіонала. Ми намагаємося, щоб у нашій роботі було якомога менше формальності, а завжди був присутній здоровий глузд і індивідуальний підхід до кожного клієнта і діловим партнерам.

Офіційний сайт

/
joomla template