Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

MCM

1d5dc00cddfde309e612a6fd3798596a4d98bc49._250_

  Іспанська компанія "MCM" була заснована в місті Мондрагон (провінція Гіпускоа) в 1932 році. Представлена ​​на ринку більше 75 років.

  За цей період було накопичено достатньо досвіду, знань і виробничих традицій. З 1968 року компанія розташовується в місті Віторія. У 2006 році був відкритий відділ електронних розробок. Це означає,що виробнича політика спрямована на інновації та нові розробки.

  Загальна площа компанії "MCM" становить 55.000 м²; площа будівель займає 13.000 м². Замки виробника MCM відповідають високим стандартам якості, а вся пропонована продукція без винятку гарантує повну безпеку. Сертифікат випробування UNE-EN 12209 і сертифікати ISO 9001 і 1400 гарантують відповідність якості, процесам менеджменту і захист навколишнього середовища. На даний момент продукція "MCM" експортується в більш ніж 40 країн світу.

Продукція "MCM" - це справжня європейська якість, тому що всі вироби "MCM" виробляються виключно в Іспанії на заводі компанії, в місті Віторія. Починаючи з 1932 року основним принципом роботи компанії MCM є забезпечення гарантованої безпеки користувача. Будучи добре обізнаною про існуючі різновидах типів доступу, компанія MCM пропонує широкий асортимент продукції, який включає в себе: багатоточкові замки, одноточкові замки, циліндрові замки безпеки і багато інших. Якби весь спектр врізних замків фірми можна було описати кількома словами, то правильно було б назвати термін універсальність, багатофункціональність.

  Асортимент продукції включає в себе від найпростіших дверних клямок до найелегантніших по стилю систем замків,які існують на сьогоднішній день.

  Безпека - головна концепція компанії. Відділ розробок і розвитку сфокусований не тільки на удосконалення замків, а й займається розробкою всього асортименту аксесуарів безпеки: накладок підвищеної безпеки, армованих планок, верхніх і нижніх кутових елементів,сталевих петель і ін. Тим самим MCM гарантує повну безпеку. На українському ринку компанія MCM представлена ​​з 2013 року.

Офіційний сайт

/
joomla template