Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

m.b.c.

mbc3

  Massoud & Bros. Co., Ltd. (MBC) заснована в 1976 році на Тайвані. Він почав діяти як експортер гірських порід та будівельних матеріалів, а потім розширив виробництво невеликого діапазону обладнання для дверей та вікон.

  У 1980 році MBC змістив свою сферу бізнесу, зосередивши увагу на розробці більш широкої лінійки обладнання та аксесуарів для дверей та вікон.
Крім того, щоб підтримувати компетентний бізнес, зберігаючи при цьому належний контроль за якістю та виробничими витратами на таку складну операцію, MBC сформулював більш міцні зв'язки з рядом кваліфікованих виробників на Тайвані. Тому нині в межах підрядної групи заводів під парасолькою MBC,
практично кожен процес виготовлення та обробки доступний.

  MBC створила дуже унікальну, інтегровану, економічно вигідну операцію з виробництва та постачання. Ця операція поєднує нашу інженерну спроможність, виробництво, процедури забезпечення якості та експортні продажі з ресурсами кожної фабрики в межах супутньої групи субпідрядів супутникового зв'язку.
Це також дозволило MBC підтримувати прискорену продуктивність продажів в умовах жорсткої конкуренції в межах Тайваню та інших країн Південно-Східної Азії.

Офіційний сайт

/
joomla template