Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

ЛТАВА

лтава

  Публічне акціонерне товариство "ЗАВОД" ЛТАВА "(ПАТ" ЗАВОД "ЛТАВА") створено на базі державного підприємства "Полтавський електромеханічний завод".

  26 жовтня 1947 року Рада Міністрів СРСР своїм розпорядженням зобов'язав Міністерство електропромисловості створити завод по ремонту Електроенергетичної обладнання для Донбасу, а також Полтавської та Кіровоградської областей. Наказом Міністра електропромисловість за NК398 від 31 жовтня 1947 року на базі Полтавських електроремонтних майстерень тесту 'Укренергоремонт' створюється Полтавський електроремонтний завод номер 19.

  Створений електроремонтний завод став проводити капітальний ремонт електрогенераторів, трансформаторів і електродвигунів.

  У січні 1952 року Міністерство електропромисловість прийняло рішення про реорганізацію заводу і було розпочато випуск вкрай потрібної народному господарству електроапаратури. Завод був перейменований в електротехнічний завод N20

  З цього часу починаються поставки на експорт нашої продукції, які здійснювалися в 22 країни світу 4-х континентів.

  У 1959 році починає працювати мозковий центр заводу спеціальне конструкторське бюро СКБ.

  У 1966 році завод був переданий в електронну промисловість і став називатися електромеханічним заводом або п / я Х - 5067. У наступні роки завод був трансформований в найбільшого виробника електронних компонентів і став займати лідируючу позицію серед виробників аналогічної продукції.

  Закупівля високопродуктивного закордонного обладнання дозволила в короткий термін значно збільшити обсяги виробництва завдяки розробці і випуску великої гами різних типів модульних кнопкових перемикачів і прямокутних з'єднувачів на базі гіперболоїдного гнізда.

  У 1977 році в СКБ почалася розробка з'єднувачів нового покоління для мікросхемотехніки. Це розробка розеток з'єднувальних і пристроїв контактних для ІС. СКБ першим і єдиним в країні стало розробником зазначених виробів, протягом 25-ти років спеціалізувалося в даному напрямку і продовжує зазначені розробки в даний час. Усього розроблено понад 200 найменувань даних виробів, які захищені 72 авторськими свідоцтвами і 10 патентами на нові конструкторські рішення.

  За успіхи при виконанні планових показників і спецзавдань уряду більше 250 чоловік були нагороджені орденами і медалями, а директору заводу Окінчіца Є.Г. в 1971 році було присвоєно звання Героя Соціалістичної праці.

  У 1975 році було утворено Виробниче об'єднання 'Лтава', до складу якої увійшли 5 підприємств.

  У 1994 році об'єднання перетворилося в АТ 'Лтава'

  У 2011 році АТ 'Лтава' було перетворено в ПАТ 'ЗАВОД' ЛТАВА ' 

Офіційний сайт

/
joomla template