Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

KUCHINOX

kuchinox_logo

  Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp. К. - польський виробник, імпортер та дистриб'ютор санітарних і металевих виробів.

  На ринку з 1997 року, пропонуючи продукти марки і Kuchinox Laveo на польському ринку, а також окремі європейські ринки: румунський, український, чешський та словацький.
  Kuchinox налічує близько 2000 продуктів інтер'єру, добре відомі та які цінують клієнти за їх вічний дизайн, зручність використання та широку доступність.

 У нашій пропозиції ви можете знайти мийки, кухонні та ванні змішувачі, колони і система розпилення і душові панелі, а також широкий асортимент металевих виробів, в тому числі дверних ручок, шаф і поштових скриньок, доступних через широку мережу DIY магазинів, оптовик і металеві санітарні та стаціонарні магазини і кухні онлайн обладнань і ванні кімнати.

  Ми пропонуємо нашим клієнтам продукти, обрані з обережністю, які найкращим чином відповідають їх потребам і очікуванням, широкій мережі розповсюдження та дружній послузі. Для наших підрядників ми є надійним партнером, який пропонує широкий спектр гнучких умов співробітництва, високу доступність та найвищу якість обслуговування.

Офіційний сайт

/
joomla template