Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

KOWAL

без-імені

  Витоки компанії KOWAL почалися в 1973 році - тоді ми були маленькою сімейною компанією у Святницькому Горне біля Кракова. Село, відоме своїми історичними традиціями металевих виробів, - під час правління Ягеллону Свистнікі Горне були відомі з майстернею зброї. Більше 40 років діяльності KOWAL постійно розвиває свою пропозицію як провідний виробник будівельної фурнітури та дверних пристосувань.    Ми постійно розширюємо нашу пропозицію -
в 2003 році ми перенесли виробництво на новий, сучасний і великий завод. Все це дозволило нам отримати сертифікат відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

  Завдяки багаторічному досвіду у виробництві, зокрема, завісів.
Ми ретельно зрозуміли потреби наших клієнтів, і тому ми можемо забезпечити найвищу якість продукції, завдяки надійності майстерності та зручності використання.
Будівельна фурнітура торгової марки KOWAL є продуктами, відомі на європейському ринку завдяки безпеці та довговічності і перш за все, доступності для всіх.
Ми ніколи не байдужі до пропозицій і замовлень наших клієнтів - ми постійно розширюємо нашу продукцію, виходячи з індивідуального підходу до наших замовників.

Офіційний сайт

/
joomla template