Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Галіндустрія

galytsch_logo

  Коли мова заходить про високоякісне металеве устаткування, ми з гордістю стверджуємо - в нашій компанії «Галіндустрія» практикується інноваційний підхід до реалізації проектів незалежно від складності, процес контролю якості повністю відповідає сучасним стандартам, а клієнтоорієнтованість гарантує можливість реалізації проектів будь-якого обсягу.

  Виробництво виробів з листової холоднокатаної сталі кращих марок – наша основна спеціалізація. Виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням для лазерної різки та згинання металу, а в процесі роботи використовуються новітні технології - ці два фактори дозволяють нам підтримувати стабільно високі темпи виконання замовлень і гарантувати відповідність кожного виробу санітарно-гігієнічним нормам.

  Виробничі потужності локалізовані у Львові, проте завдяки розвиненій логістичній інфраструктурі та налагодженим процесам транспортування продукції ми працюємо по всій Україні, пропонуючи кожному клієнтові доступні ціни на наші товари при купівлі оптом та в роздріб.

  Власне конструкторсько-дизайнерське бюро дозволяє виготовляти не тільки типові моделі, а й оригінальні вироби за індивідуальними кресленнями, більшість з яких по праву вважаються унікальними.

Офіційний сайт

/
joomla template