Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

GERDA

gerda

Компанія GERDA є одним з лідерів по виробництву дверей, замки і фурнітури із застосуванням інноваційних технологій безпеки, досягаючи найвищі параметри в області захисту і стійкості до взламування.

Компанія працює в області технологій безпеки з 1987 р. Тісна співпраця з контрагентами, клієнтами, науково-дослідними центрами та органами сертифікації, дозволяє постійно покращувати нашу продукцію, щоб вона відповідала очікуванням клієнтів, забезпечувала їхній комфорт, надійність і захист.

ЯКІСТЬ
Досконала якість, найвищі показники міцності і експлуатаційні параметри наших виробів гарантовані системою ISO 9001і підтверджені відповідними сертифікатами.
Найвищий стандарт продуктів відповідає постійно зростаючим очікуванням ринку. Авторизована установка і професійне обслуговування надають клієнтам комфорт і зручність.


ТЕХНОЛОГІЯ
Продукти GERDA засновані на новітніх технологіях. Унікальні, запатентовані рішення розроблені колективом наших чудових інженерів та конструкторів гарантують найвищу якість, безпеку і унікальний дизайн нашої продукції. У компанії GERDA ' три виробничі підприємства в Варшаві, Соколов, Стараховіцах. Крім того, компанія здійснює проекти в області алюмінієвих конструкцій.


КОМФОРТ
Добре розвинена мережа дистриб'юторів і представників в нашій країні і за кордоном виконує замовлення оптових покупців, супермаркетів, забезпечує широку доступність продуктів зі знаком Герди. Заради зручності клієнта, ми забезпечуємо безкоштовний замір, консультація і професійне обслуговування. З нами Клієнт завжди відчуває себе в безпеці.

СТІЙКА ТЕХНОЛОГІЯ
Gerda, як і будь-яка відповідальна і свідома компанія, турбуєтся про навколишнє середовище, виконуючи закон про відновлення та утилізацію пакувальних . Все це забезпечує дотримання процедур виробництва і продажу в рамках системи управління якістю, підтвердженої сертифікатом.

 

Офіційний сайт фірми

/
joomla template