Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

FUHR

fuhr_logo-300x300

  FUHR - сімейне підприємство середнього бізнесу, основний підрозділ якого з 1859 р розташоване в "столиці" замків і фурнітури р Гайлігенгаус. Тут знаходяться власні дослідно-конструкторські бюро і сучасні випробувальні лабораторії, а також власне виробництво завершеного циклу.
Спектр продукції, що випускається поширюється від сучасної віконної фурнітури (поворотно-відкидний) до орієнтованих на майбутнє багатоточкових запірних систем (MULTISAFE) для вхідних і міжкімнатних дверей.

  Новаторські розробки підприємства, такі як автоматичні замки, системи антіпаніка і електрокеровані моторні замки, відповідають постійно зростаючим вимогам в області безпеки і комфорту сучасної фурнітури.

  Поряд з основним підрозділом в м Гайлігенгаус ФУР випускає свої вироби на власному виробництві в Польщі, а також на виробництвах в інших країнах світу в суворій відповідності з умовами DIN EN ISO 9001: 2008.
Активна робота близько 220 співробітників центрального підрозділу в м Гайлігенгаус, а також близько 100 співробітників інших виробництв дозволяє випускати продукцію, 75% якої є експортною. Основна частина експорту при цьому прямує до Голландії, Великої Британії, США та на зростаючі ринки Східної Європи

Офіційний сайт

/
joomla template