Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

FANA

logo-dad

  Завод замків та фурнітури "FANA" - це компанія з багаторічною традицією, що спеціалізується на виробництві дверних замків та будівельних виробів.

  З часу заснування заводу, тобто з 1945 року, профіль виробництва, а отже, запропонований асортимент зазнав суттєвих змін.

  У 1956 р. - 1957 рік асортимент був збагачений ще більшою кількістю виробів, тобто ручками двері та будівельними знаками, замками та гарячими водонагрівачами, так званими Junkers.

  У 1967 р. розпочато виробництво циліндрових замків "Фана" на Zakładach Metalowych "Łucznik"  у Радомі.

  У 1992 році. компанія була перейменована в FANA завод замків та фурнітури і працює під цим ім'ям до жовтня 2007 року.

  З 1 листопада 2007 року назва називається DAD POLSKA Sp. z o.o. ,
де компанія стає частиною французької групи DECAYEUX.

  Багаторічний досвід, накопичений досвід і знання технічних послуг дозволяють нам пропонувати продукти з високою якістю і естетикою, які систематично модернізації та впровадження нових проектних рішень. Наша продукція міцна, довговічна,
надійний в експлуатації та легко монтувати. Створено для задоволення зростаючих очікувань клієнтів. Завдяки своїм антиконтактним властивостям вони забезпечують відмінний захист приміщень у житлових, промислових, громадських будівлях та комерційних будівлях.

  Наш девіз - поліпшити якість продукції,
надання послуг високого рівня та задоволення потреб наших клієнтів.

  Ми також надаємо послуги в області металоформування, гальваніки та порошкового покриття.

  Незважаючи на постійно зростаючу конкуренцію, наша продукція все ще дуже популярна і охоплює велику аудиторію не тільки в країні, а й за кордоном.

  В даний час ми приділяємо велику увагу виробництву замків з найбільшою стійкістю до злому, що підтверджено сертифікатами класу "С" Інституту точної механіки у Варшаві та Центру досліджень і розробок "Металпласт" в Познані.

Офіційний сайт

/
joomla template