Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Euro Elzet

ajtó-ablak-vasalat-euro-elzett


Компанія "Euro Elzet" - була заснована 24 липня 1901 р. Місцезнаходження компанії в м.Будапешт.
  Назва фірми на угорській мові: Vasárugyár Rt. Шопрон-Грац. У рік заснування виробництво почалося головним чином з металоконструкцій дверей та вікон. У 1920-х і 1930-х роках вони вдосконалили виробництво важких будівельних замків, і вони розширили асортимент продукції із замками для кріплень, стрічковими петлями для вікон, дверей та воріт. До цього часу фірма вже експортувала свою продукцію до п'яти країн.

 1986 рік має велике значення в історії фірми, коли внаслідок промислової реорганізації компанія знову стала незалежною і функціонувала - зберігаючи своє торговельне найменування - як завод Elzet Lock & Company. У 70-х і 80-х роках профіль вирішився і трохи змінився. З цього часу основним профілем було виготовлення замків та фурнітури для вікон та дверей.
  У середині 80-х років було зроблено ще один великий крок вперед, виходячи з ліцензії, купленої німецькою фірмою Roto, компанія почала виробництво дуже сучасних віконних та дверних фурнітур. Вирішальним чинником є ​​нові технології та технології, що створюють високі стандарти якості.

  З 1 січня 1996 року фірма "Євро-Елзет" продовжує продовжувати виробництво замків з 100-літньою традицією в місті під виключною власністю групи "Sécuridev". В даний час.
  Euro Elzett має 150 співробітників, оборот яких складає майже 2 мільярди HUF, займає провідне місце на ринку виробництва замків на заводі в Угорщині.

Офіційний сайт

/
joomla template