Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

effeff

assaabloyeffeff_101747033

  Німецька компанія Еff eff працює на світовому ринку дверної автоматики з 1936 року і сьогодні пропонує понад  5000 найменувань електромеханічних засувок, замків, накладок і дверної фурнітури. Це перша компанія в області безпеки, яка отримала сертифікати відповідності нормам міжнародного стандарту якості DIN EN ISO 9001.
    З 2005 року Еff eff входить до складу концерну ASSA ABLOY і випускає під своєю торговою маркою електромеханічні засувки, накладки і замки, які добре відомі фахівцям своєю надійністю і функціональністю. Продаж обладнання Еff eff в понад 75 країнах світу свідчить не тільки про високу якість продукції компанії, але і про відповідність її замикаючих пристроїв національним стандартам, міжнародним нормам і кліматичних умов різних країн. Області застосування устаткування Еff eff дуже різні - від дверей приватних квартир до найбільших в світі виставкових комплексів та аеропортів.
    Компанія постійно розвивається, розробляє нові моделі запірних пристроїв. В компанії налагоджено виробництво оригінальних електромеханічних засувок, створених за індивідуальним замовленням клієнта.

Офіційний сайт

/
joomla template