Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

DEVENTER

deventer_logo

  Компанія DEVENTER вже більше 40 років є одним з провідних європейських підприємств з розробки та виготовлення ущільнювачів з ТПЕ і ПВХ для віконних і дверних систем. Компанію DEVENTER знають і поважають багато партнерів зі світовим ім'ям і вона по праву займає лідируючі позиції на ринку ущільнень.
   Для виробництва своєї продукції компанія Девентера-РУС використовує тільки високоякісні матеріали кращих європейських марок, які обов'язково проходять випробування в лабораторіях головного підприємства в місті Берлін. Це дозволяє досягати найкращих показників кінцевого продукту. Ущільнювачі, вироблені на російському підприємстві Девентера-РУС, за своїми характеристиками в кілька разів перевершують вимоги сучасного ГОСТ 30778-2001, що пред'являються до продукції даного виду. Всі необхідні випробування ущільнювачів неодноразово проводилися не тільки в місцевих органах сертифікації, а й в Німеччині - в Інституті віконних технологій в місті Розенхайм, де вони успішно підтвердили свою високу якість.
  Сучасне обладнання та передові технології дозволяють виготовляти ущільнювач будь-якої конструкції і кольору (за шкалою RAL), що відповідає вимогам замовника.

Офіційний сайт

/
joomla template