Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Bonaiti

bonaiti

  Італійська фабрика Bonaiti SERRATURE заснована в 1900 році родиною підприємців. Вже 100 років Більше компанія Bonaiti є виробником для замків міжкімнатних дверей, випускаючи 10 млн Більш. замків на рік і маючи тисячі клієнтів у всьому світі. Сама фабрика представляє собою сучасний виробничий комплекс, оснащений новітнім обладнанням, з 10 лініями автоматичного складання, площа фабрики займає близько 14 тисяч квадратних метрів.
 Фабрика Бонаіті спеціалізується на випуску безшумних магнітних засувок для міжкімнатних дверей. Новітня розробка - революційні замки є результатом досліджень в області постійних магнітів. У засувках повністю відсутня механічний ефект замикання і шумовий ефект, які мають місце у всіх звичайних системах. Засувка фіксує двері тільки тоді, коли лицьова частина замку виявляється точно навпроти відповідної планки. Жоден елемент засувки не виступає за торцеву лінію двері до моменту її повного закривання, виключаючи необхідність в традиційному ригелі і язичку з пружинкою.
 Магнітні замки Bonaiti розроблені таким чином, щоб неможливо було зафіксувати ригель в закритому положенні при відкритих дверях. Це зроблено для того, щоб випадково не заблокувати замок і не пошкодити лиштву.

Офіційний сайт

/
joomla template