Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

A.G.B.

logo-agb_12

 Всі вироби виготовляються в Італії, на трьох високотехнологічних підприємствах загальною площею понад 42 000 кв.м.
 Створенням дизайну та розробкою механізму кожного виробу компанії AGB займаються фахівці Служби Розробки. Вся продукція проходить стадію ретельного лабораторного тестування і при необхідності допрацьовується. Це дає кінцевому споживачеві гарантію якості і надійності.
 З 1966 року продукція компанії AGB відповідає стандарту ISO 9001 (зараз Vision 2000). Крім того, похило-поворотні системи отримали сертифікат якості RAL і SKG в ранзі противовзломной захисту, і відповідає європейським стандартам. Маючи в запасі кваліфікованих фахівців служби сервісу, а також спеціальні інструменти для монтажу виробів, AGB гарантує підтримку кожного клієнта компанії.
 Продукцію AGB виробляють в цехах вузької спеціалізації, таких як електроерозійний цех, пресувальний цех, цех автоматичного зварювання, цех високоточної обробки металу, цех холодної формовки, цех лазерної формування, програмно-керований конвеєр і цех автоматичного складання.
 Завдяки сучасному виробничому обладнанню, компанія AGB займає лідируюче місце на світовому ринку дверних замків і фурнітури.

Офіційний сайт компанії

/
joomla template