Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Виробництво

    Компанія «ЦеКо» - торгівельно-виробнича компанія з 22 – річним досвідом на українському ринку.

    Однією із сфер діяльності нашої компанії є виробництво.

  Станом на даний момент, всі виробничі потужності компанії зосереджені в цехах, які укомплектовані всім необхідним обладнанням, де і відбуваються операції з виготовлення продукції, починаючи зі складання креслення і закінчуючи упакуванням. Це дозволяє нам контролювати якість виробів на всіх етапах виробництва.

    Персонал цеху складається з кваліфікованих, ініціативних та мотивованих спеціалістів з великим досвідом у своїй спеціалізації.

  Компанія виготовляє наступну серійну продукцію:

- шпінгалети;

- засуви;

- фіксатори відкривання дверей;

- скоби під навісні замки;

- дверні антаби;

- монтажні планки;

- шилди для дверних серцевин.

  Виготовлена серійна продукція нашої компанії, якісними характеристиками не поступається закордонним і вітчизняним аналогам та виграє в плані ціни.

  Ми перш за все орієнтуємося на якість нашої продукції за прийнятну ціну для наших клієнтів.

Торгівля

 Компанія «ЦеКо» розпочала свою діяльність з 1996 року. Ми працюємо на українському ринку дверей та фурнітури і є офіційними представниками в Україні широко відомих європейських виробників. Уся продукція, представлена широким рядом товарів, має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 та українські сертифікати відповідності.

 Станом на сьогодні компанія пропонує покупцям широкий асортимент товарів вітчизняних та закордонних виробників, список яких складає біля 4 000 найменувань. Вся наша продукція, відповідає нормам якості та безпеки.

 Історія компанії починалась із одного магазину на тернопільському ринку м. Тернопіль, який згодом виріс в мережу з двох магазинів в м. Тернопіль та трьох магазинів в м.Чернівці, а через кілька років в компанії з’явився центральний склад і магазин-салон. Впродовж останніх років відкрився магазин в м.Київ.

 Своїм покупцям компанія пропонує:

-      вигідні умови;

-      якісні товари;

-      доступні ціни;

-      гнучку систему знижок;

-      зручні умови співпраці.

 Запорука багаторічної успішної роботи нашої компанії – висока кваліфікація наших співробітників, ввічливість та коректність у роботі з клієнтами. Кваліфіковані спеціалісти завжди готові допомогти підшукати необхідний Вам товар, правильно підбірати комплектуючі, надати необхідну вам інформацію, використовуючи індивідуальний підхід до кожного покупця.

 Другою обов’язковою складовою є якість товарів, які ми реалізовуємо, адже компанія пропонує тільки якісну продукцію, яка є основою нашої репутації.

 

  Приємних Вам покупок.

/
joomla template