Увійти

ВХІД

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Gerda - 30 років традиції

gerda post 2

30 років традиції

Фірма Gerda виробляє широкий асортимент вхідних сталевих дверей.

Ми постійно модифікуємо наші вироби  таким чином щоб унеможливити доступ зловмисників до приміщення

Двері можна встановлювати  в приватних будинках, квартирах, офісних приміщеннях та в будівлях загального користування.

Детальніше: Gerda - 30 років традиції

Як вибрати якісний дверний замок

art SXДо вибору замка необхідно поставитися дуже відповідально, оскільки даний елемент є запорукою безпеки Вас та ваших близьких та захищає ваше майно від незаконних посягань.

Представлений на сайті асортимент дверних замків дуже широкий - це і сучасні  нові замкові системи провідних європейських брендів, і порівняно недорогі, але не менш надійні моделі.

Дверні замки представлені різними видами. Їх відмінними рисами є вид таємності механізму і метод монтажу. Всі замки складаються з засува, корпусу, і природно пристрою секретності – неповторності механізму. Критерієм секретності визначається безпосередньо якість і надійність – при цьому вона неодмінно повинна складати до декількох мільйонів варіантів комбінацій ключа.

Детальніше: Як вибрати якісний дверний замок

Безпека не знає компромісів

gerda post logo

Безпека не знає компромісів

Наше головне завданння - виробляти сучасні двері, які захищають наше життя й гарантують недоторканність помешкання та майна. Із перших днів свого інсування (1897р.) Gerda робить акцент на якості продукції. Наші вироби привертають увагу клієнтів захисними характеристиками, ретельною обробкою й елегантністю. Фірма Gerda завжди готова запропонувати довговічні практичні та надійні двері, якими Ви користуватиметеся впродовж багатьох років.

Детальніше: Безпека не знає компромісів

/
joomla template