Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Services of our partners in the Cherkasy region

Ремонт замків

Основною діяльністю нашої компанії є продаж, установка, ремонт і сервісне обслуговування замків, сейфів, дверей, охоронних систем і систем відеоспостереження у Львові та Львівській області.

Багаторічний досвід наших фахівців та знання конструктивних особливостей замків, дверей різних систем, дозволяє встановлювати, ремонтувати, перекодувати замки будь-яких систем і видів складності, якісно, швидко, надійно і недорого, а також встановлювати різні авторські нестандартні рішення, додаткові захисту, приховані блокування, врізні (полуврезние) броненакладки, магнітні і кодові антивандальні накладки, високовуглецеві загартовані бронепластини, захист свердловини замку від сірників, сміття, клею, секретки, тайники, замки-невидимки, збільшити товщину метала двері в районі замку, виготовляти замки під замовлення, сейфи під замовлення, двері під замовлення.

 

Виготовлення замків

Наша компанія займається професійним виготовленням і реалізацією вхідних металевих взломостійкі дверей. Спираючись на величезний досвід і знання нашої аварійно-сервісної служби, ми виготовляємо вхідні металеві взломостійкі двері максимально високої якості. Наші двері задовольняють всім необхідним вимогам безпеки та будуть надійно і довго захищати Ваш будинок від будь-яких неприємностей.

Також у Вас є можливість придбання готових вхідних металевих дверей від кращих вітчизняних компаній - виробників дверей.

 

Ремонт дверей

Існує така проблема як злом вхідних дверей і багато стикаються з нею. Потрібно зазначити, що минути це можна, але тільки встановивши високоякісні дверні замки. Але якщо двері вже зламали, що ж робити? Компанія "Ведмідь" рекомендує таку послугу, як ремонт дверей після їх розкриття.

Позлити злому оздоблення двері виявляється зіпсованою і відновлення двері ставати просто необхідно. Фахівці нашої компанії мають 10-річний досвід такої роботи і майстерно відновлять Ваші двері в самі найкоротші терміни. Також ми надамо Вам практичні поради щодо вибору нової обробки і можливість застосування її до Вашої двері. Використовуючи високоякісні оздоблювальні матеріали реставрація пройде якісно і в найкоротші терміни.

 
 

/
joomla template